با تندخوانی خود را پیش بیندازید

1. در همان دوران راهنمایی که  تحصیل می‌کردم بسیار به فوتبال علاقمند بودم. فوتبال در آن زمان برای من بهترین و تنها ترین تفریح و سرگرمی بحساب می آمد. در همان زمان مسابقاتی برگزار شد که فکر عضویت در تیم مدرسه را برای من کلید زد و با عضویت در این تیم توانستیم قهرمان همان منطقه شویم بخاطر عملکرد خوب من و یکی از بازیکنان دیگر ما را به تیم منتخب استان دعوت کردنن. برای تمرین  باید هر روز ساعت ۲ ظهر تا ۷ عصر در تمرین تیم فوتبال راه‌آهن حاضر می‌شدیم بعد از تمرین پیاده به خانه برمی‌گشتم و دیگر هیچ انرژی برای درس خواندن بخاطر بازی خوبم مورد توجه مربیان قرار می گرفتم و بخاطر عملکرد خوبمان مسابقات به نفع تیم ما جلو می‌رفت و واقعاً همه‌چیز عالی پیش می‌رفت ما تا یک قدمی قهرمانی پیش‌رفته بودیم تا اینکه به دلیل افت تمریناتم پدرم اجازه شرکت در ادامه مسابقات را نداد و برایم یک حسرت بزرگ باقی ماند. همیشه با خودم فکر میکردم که درس خواندن باعث ایجاد مانع در پیشرفت زندگیم نشود و بدنبال راه حلی برای افزایش سرعت درس خواندن بودم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اردبیل درس دانلود پاورپوینت اوراق قرضه Fararoman تا سلام بیوگرافی بزرگان سینمای ایران موبایل فروشی احمد شهرستان شادگان یادداشت های یک بازی ساز تازه کار|بازی‌سازی مستقل استاد حسین کاوسی اکبرپور خواب سرگردانی iranstore